Letenka do New Yorku v dubnu a květnu za 9 590 Kč

New York

Fotografie: Jerry Ferguson | Licence: CC 2.0

S leteckou společností British Airways si můžete během celého dubna a května prakticky kdykoliv zaletět z Prahy do New Yorku, protože cena jedné letenky je skvělých 9 590 Kč! Tato letenka má však drobnou nevýhodu a to, že zpáteční let není z NY do Prahy, ale z Chicaga do Berlína.

Někomu by se to mohlo zdát jako problém, ale opak je pravdou! Dopravit se z New Yorku do Chicaga lze totiž velice jednoduše a to se společností Megabus, kdy za jednosměrnou jízdenku zaplatíte 40$ a cesta trvá něco málo přes 17 hodin. Navíc kromě New Yorku poznáte i další úchvatné město – Chicago.

Samotný New York asi není třeba nějak extra představovat, nicméně vyfotit se na vrcholu Empire State Building, projít se Central Parkem nebo se zajet podívat na Sochu svobody je snad nezbytnou součástí plánu každého, kdo navštíví toto město, které nikdy nespí.

Ubytování v New Yorku

Nejširší nabídku ubytování v New Yorku naleznete na Booking.com. Zdejší hotely, hlavně teda v centru, jak asi čekáte nejsou zrovna nejlevnější. Pokud vám však nevadí přespání v hostelu, tak naprosto bezkonkurenční je The Local Hostel NYC. Tento hostel se nachází hned nedaleko od centra (za 8 minut jízdy metrem se dostanete na Times square) a nabízí čisté a moderní ubytování. Cena za jednu noc pro jednu osobu je zhruba 1 500 Kč, což se může někomu zdát na hostel poměrně hodně, ale věřte že v New Yorku tak blízko centra tak levné a kvalitní ubytování neseženete.

Doprava z Berlína do Prahy

Nejlepší volbou, jak se dopravit z Berlína do Prahy, je jet autobusem se Studen Agency, avšak využít můžete i vlakových spojení mezi těmito dvěma městy.

LETENKA PRAHA – NEW YORK, CHICAGO – BERLÍN
Cena: 9 590 Kč
Termíny: duben a květen 2015
Letecká společnost: British Airways
Zavazadla: příruční zavazadlo + 1 odbavené zavazadlo do 23 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *