Letenka Praha – New York / Chicago – Berlín za 8 690 Kč

New York

Fotografie: Ian Chen | Licence: CC 2.0

Prakticky na kterýkoliv termín v období od listopadu do března si můžete zakoupit letenky Praha – New York + Chicago – Berlín za skvělou cenu 8 690 Kč. Spojit tak můžete návštěvu New Yorku a zároveň Chicaga.

New York

Na New York vám doporučujeme si vyhradit více dní, protože v tomto městě které nikdy nespí je toho hodně, co byste měli navštívit. Od procházky Central Parkem, návštěvy Empire State Building až po selfie před Sochou Svobody. Nicméně je na každém z vás, jak si vaši dovolenou na východě USA naplánujete.

Ubytování v New Yorku

Nejširší nabídku ubytování v New Yorku naleznete na Booking.com. Doporučit vám rozhdoně můžeme tento hostel – The Local Hostel NYC. Nachází hned nedaleko od centra a nabízí čisté a moderní ubytování. Cena za jednu noc pro jednu osobu je zhruba 1 500 Kč, což se může někomu zdát na hostel poměrně hodně, ale věřte že v New Yorku tak blízko centra tak levné a kvalitní ubytování neseženete.

Cesta z New Yorku do Chicaga

Dopravit se z New Yorku do Chicaga není žádný velký problém. Nejlevnější variantou je jet autobusem se společností Megabus. Cena jízdenky se běžně pohybuje kolem 40 USD, ale často jsou u této společnosti různé akce, takže tato jízdenka se dá někdy sehnat i levněji.

Doprava z Berlína do Prahy

Nejlepší volbou, jak se dopravit z Berlína do Prahy, je jet autobusem se Studen Agency, avšak využít můžete i vlakových spojení mezi těmito dvěma městy.

LETENKA PRAHA – NEW YORK, CHICAGO – BERLÍN
Cena: 8 690 Kč
Termíny: listopad 2015 – březen 2016
Letecká společnost: British Airways
Zavazadla: příruční zavazadlo + 1 odbavené zavazadlo do 23 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *