Letenka z Prahy do Pekingu za 10 690 Kč

Peking

Fotografie: Tom Davidson | Licence: CC 2.0

S leteckou společností Finnair si můžete pohodlně zaletět z Prahy do čínského Pekingu, kdy za zpáteční letenku zaplatíte hezkých 10 690 Kč. Za tuto cenu je na výběr velký počet termínů od začátku března do konce června tohoto roku, takže si můžete vybrat ten termín, jenž vám bude nejvíce vyhovovat.

Před cestou do Číny – víza a ostatní povinnosti

Před odletem do Číny si nezapomeňte vyřídit víza, která vyjdou na 30 euro/osobu. Kromě toho budete muset zanést na ambasádu ČLR určité dokumenty – vyplněnou žádost o vízum, kopii pasu, barevnou fotografii, cestovní pojištění, výpis z bankovního účtu a itinerář vaší cesty. Podrobné informace o vašich povinnostech před odletem do Číny naleznete na stránkách ambasády ČLR.

Čína – Peking

Návštěva Pekingu je snad povinností každého vášnivého cestovatele, protože kdo by aspoň jednou v životě nezatoužil po tom, že se bude procházet po Velké čínské zdi? Kromě ní byste rozhodně měli navštívit bývalé sídlo císařů – Zakázané město, dále pak Náměstí Nebeského klidu nebo Chrám nebes.

Dalším velkým lákadlem Číny je její jedinečná kuchyně. V Pekingu budete mít možnost ochutnat nespočet různých specialit od čínských kachen až po mořské hvězdice, štíry a další. Pokud však zrovna nepatříte mezi nadšence v ochutnávání nových věcí, tak dát byste si aspoň měli tradiční čínský pokrm dim sum, což jsou vlastně takové plněné knedlíky.

UBYTOVÁNÍ: Nejširší nabídku ubytování v Pekingu naleznete na Booking.com
LETENKA PRAHA – PEKING
Cena: 10 690 Kč
Termíny: březen – červen 2017
Letecká společnost: Finnair
Zavazadla: příruční zavazadlo + odbavené zavazadlo do 23 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *