Letenky z Bratislavy do Nepálu za 11 350 Kč

Nepál

Fotografie: | Licence: CC 2.0

Pokud v sobě máte dobrodružného ducha, tak zbystřete, protože bychom pro vás mohli mít poměrně zajímavý tip na levné letenky. S leteckou společností FlyDubai si totiž můžete zaletět z Bratislavy do Nepálu, kdy za zpáteční letenku zaplatíte krásných 420 € (cca 11 350 Kč)!

Nepál – Káthmándú

Nejspíš každého z nás láká alespoň jednou za život navštívit nejvyšší pohoří světa – Himaláje. V nepálštině Himaláje znamenají něco jako domov sněhu, ale kromě sněhu najdete v tomto pohoří také 10 ze 14 nejvyšších hor světa, včetně té naprosto nejvyšší Mount Everest.

Ještě než však vyrazíte do hor, tak v samotném hlavním městě Káthmándú vám doporučujeme navštívit jeho nejstarší část Patan, kde se údajně narodil samotný Budha. Ochutnat byste rozhodně měli tradiční nepálský pokrm daal bhaat, což je rýže s čočkovou omáčkou a dalšími přísadami.

No a kam se pak vydat do hor? To už je čistě na vás, protože trekových tras je v Himalájích nespočet. Většina z vás nejspíš zvolí výstup do základního tábora Mount Everestu a my vás od něj rozhodně odrazovat nebudeme, protože už samotný výstup je zážitkem na celý život.

LETENKA BRATISLAVA – KÁTHMÁNDÚ
Cena: 11 350 Kč
Termíny: leden – srpen 2017
Letecká společnost: flyDubai
Zavazadla: příruční zavazadlo do 7 kg + odbavené zavazadlo do 20 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *