Letenky z Prahy do Íránu i během Vánoc za 7 990 Kč

Írán

Fotografie: | Licence: CC 2.0

Letecká společnost Turkish Airlines momentálně nabízí akční letenky na trase mezi Prahou a Teheránem. Zpáteční letenku pořídíte již za 7 990 Kč, ale hlavne máte naprosto volnou ruku při výběru termínu, protože letět můžete kterýkoliv den od října letošního roku do března 2018!

Írán – Teherán

Ať už je vaše představa o Íránu jakákoliv, tak věřte, že Írán je opravdu nádhernou zemí, kterou by byla velká chyba aspoň jednou v životě nenavštívit. Kromě bohaté historie a velkého množství kulturních památek nabízí také překrásnou přírodu, takže je na vás, zda podniknete výlety za historií do měst jako Esfahán, Shiraz případně Persepolis nebo dáte přednost přírodě a trekům do hor.

Praktické rady

Po příletu na letiště v Teheránu si budete muset vyřídit vízum. To vás vyjde na cca 60 €, ale cena může být i trochu nižší nebo vyšší, což záleží zrovna na náladě úředníka. Tomu budete muset předložit také doklad o zpáteční letence a potvrzení o ubytování na první noc v Íránu. Je dobré mít také vytištěné potvrzení o pojištění v angličtině, nicméně se vám klidně může stát, že si to pojištění budete muset koupit i na místě (15 €).

Na výlet do Íránu si nezapomeňte vzít hlavně hotovost (dolary/eura), protože kreditní karty tam nefungují.

LETENKA PRAHA – TEHERÁN
Cena: 7 990 Kč
Termíny: říjen 2017 – březen 2018
Letecká společnost: Turkish Airlines
Zavazadla: příruční zavazadlo + odbavené zavazadlo do 30 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *