Letenky z Prahy do Tokya za 9 390 Kč

Tokyo

Fotografie: Yuya Sekiguchi | Licence: CC 2.0

Pokud patříte mezi milovníky sushi nebo celé japonské kultury, tak pro vás máme skvělou zprávu! S leteckou společností All Nippon Airways si můžete zaletět v červnu (případně je ještě pár termínů v září a říjnu) do japonského Tokya, kdy za zpáteční letenku z Prahy zaplatítě pouhých 9 390 Kč!

Cesta z letiště do centra Tokya

Přílet je na letiště Narita, z něhož se zhruba za hodinu dopravíze vlakem do centra. Cena lístu se pohybuje okolo 100 jenů (cca 200 Kč).

Co v Tokyu navštívit?

Pokud chcete zažít opravdovou japonskou atmosféru, tak vám doporučujeme abyste se vydali do čtvrti Asakuso. V této čvrti se nachazí hned několik chrámu, tím nejznámějším z nich je buddhistický chrám Senso-ji (na obrázku výše). Navštívit byste rozhodně měli i některý ze zdejších městských parků. Nejlepší volbou je park Šiba, ve kterém se nachází Císařský palác ale také Tokisjká věž.

V neposlední řadě je opravdu nutností každého, kdo navštíví Japonsko, aby ochutnal tradiční japonské sushi. To tu není ani tak drahé, takže za zrhuba 300 Kč dostanete porci, která vás zasytí.

LETENKA PRAHA – TOKYO
Cena: 9 390 Kč
Termíny: červen (září, říjen) 2015
Letecká společnost: All Nippon Airways
Zavazadla: 2 odbavená zavazadla do celkové hmotnosti 46 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *