Tip: Letenky do New Yorku za 10 990 Kč!

New York

Fotografie: Rishad Daroowala | Licence: CC 2.0

Prakticky během celého roku si můžete zaletět z Prahy do New Yorku, kdy za zpáteční letenku zaplatíte fantastickou cenu – 10 990 Kč! Vy si tak můžete do Ameriky zaletět například na Vánoce nebo Nový rok, případně pak na Velikonoce, prostě kdykoliv se vám zachce! Letenky jsou se společností Air Berlin, takže nikoho asi nepřekvapí, že během cesty z Prahy do New Yorku je vloženo jedno mezipřistání v Berlíně. V ceně letenky je i zavazadlo do 23 kg.

Ačkoliv mezi USA a ČR již nějakou dobu funguje bezvízový styk, tak před samotnou cestou do Ameriky si pořád musíte vyřídit jedno povolení a to tzv. ESTA. Vyplnit a zaplatit jej můžete i online ESTA (cena: 14 USD).

Ubytování v New Yorku

Nejširší nabídku ubytování v New Yorku naleznete na Booking.com. Doporučit vám rozhdoně můžeme tento hostel – The Local Hostel NYC. Nachází hned nedaleko od centra a nabízí čisté a moderní ubytování. Cena za jednu noc pro jednu osobu je zhruba 1 500 Kč, což se může někomu zdát na hostel poměrně hodně, ale věřte že v New Yorku tak blízko centra tak levné a kvalitní ubytování neseženete.

LETENKA PRAHA – NEW YORK
Cena: 10 990 Kč
Termíny: celý rok
Letecká společnost: Air Berlin
Zavazadla: příruční zavazadlo + 1 odbavené zavazadlo do 23 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *