V květnu 2016 letenka z Berlína na Island za 4 997 Kč

Island

Fotografie: Moyan Brenn | Licence: CC 2.0

Již dlouho toužíte po tom, zaletět si na Island a prozkoumat ho křížem krážem? Nyní máte skvělou příležitost si to splnit, protože již nyní můžete zakoupit letenky na květen příštího roku, kdy vás zpáteční letenka z Berlína na Island vyjde na skvělých 4 997 Kč!

Za tuto cenu je hned několik termínů v květnu příštího roku. Je to tedy mimo hlavní turistickou sezónu na Islandu, což má hned několik výhod. Na ostrově nebude tolik turistů, a to by se také mělo pozitivně odrazit na cenách hotelů.

Po příletu vám doporučujeme, abyste si půjčili nějaké terenní auto, se kterým poté budete moci projet napříč celým ostrovem. (POZOR: Pokud si budete objednávat auto online, tak přílet není do hlavního města Reyjkavíku, ale do trochu západněji položeného města Keflavíku. Tak ať potom nejste překvapeni že máte auto přistavené na jiném letišti, než na kterém jste přistáli.).

Poté to je jen čistě na vás, kam se rozhodnete vydat, ale rozhodně byste neměli vynechat návštěvu ledovcové laguny Jökulsárlón, slavného Geysiru a spoustu dalších přírodních úkazů.

LETENKA BERLÍN – KEFLAVÍK
Cena: 4 997
Termíny: květen 2016
Letecká společnost: Air Berlin
Zavazadla: příruční zavazadlo do 8 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *