Zaleťte si v červnu do Íránu s letenkami od 4 289 Kč

Írán

Fotografie: Julia Maudlin | Licence: CC 2.0

Letecká společnost Ukraine Intarnational Airlines momentálně nabízí skvělé slevy na letenky do vybraných destinací. Vy si tak můžete v červnu například zaletět do okouzlujícího Íránu, kdy za zpáteční letenku z Prahy zaplatíte pouhých 4 289 Kč! V ceně letenky je navíc odbavené zavazadlo do 23 kg.

Írán – Teherán

Ať už je vaše představa o Íránu jakákoliv, tak věřte, že Írán je opravdu nádhernou zemí, kterou by byla velká chyba aspoň jednou v životě nenavštívit. Kromě bohaté historie a velkého množství kulturních památek nabízí také překrásnou přírodu, takže je na vás, zda podniknete výlety za historií do měst jako Esfahán, Shiraz případně Persepolis nebo dáte přednost přírodě a trekům do hor.

Praktické rady

Po příletu na letiště v Teheránu si budete muset vyřídit vízum. To vás vyjde na cca 60 €, ale cena může být i trochu nižší nebo vyšší, což záleží zrovna na náladě úředníka. Tomu budete muset předložit také doklad o zpáteční letence a potvrzení o ubytování na první noc v Íránu. Je dobré mít také vytištěné potvrzení o pojištění v angličtině, nicméně se vám klidně může stát, že si to pojištění budete muset koupit i na místě (15 €).

Na výlet do Íránu si nezapomeňte vzít hlavně hotovost (dolary/eura), protože kreditní karty tam nefungují.

LETENKA PRAHA – TEHERÁN
Cena: 4 289 Kč
Termíny: červen 2017
Letecká společnost: Ukraine Intarnational Airlines
Zavazadla: příruční zavazadlo + odbavené zavazadlo do 23 kg
REZERVACE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *