Zamiřte tradičně do Chorvatska a Bulharska a dobře se na to oblečte

Fotografie: Szabolcs Emich | Licence: CC 2.0

Nejoblíbenější dovolenkovou destinací Čechů je už mnoho let Chorvatsko. Milovníci moře slunce sem míří v hojném počtu bez ohledu na to, co se kde ve světě děje. Chorvatsko je v žebříčcích dovolenkových hitů skutečnou stálicí s naprosto neotřesitelnou pozicí.

Příjemná dovolená v kraji, kde se točil Vinnetou

Rok co rok míří do Chorvatska téměř milion Čechů. Láká je krásná příroda, místa kde se natáčel Vinnetou, příznivé ceny, slunečné počasí, teplé mořská voda, příjemné pláže i přátelská atmosféra.

Tradiční dovolenka v Chorvatsku je proto sázkou na jistotu, se kterou rozhodně neprohloupíte. Užijete si všeho do sytosti a vaše finanční náklady přitom budou únosné. Právě z těchto důvodů stále mnoho Čechů volí Chorvatsko. Za relativně malý peněžní obnos zde dokážou pořídit dovolenou na úrovni.

Znovuobjevte zapomenutou zemi

Pokud ale chcete změnu, vycestujte na dovolenku do Bulharska. Jde o velmi zajímavou zemi s krásnou přírodou a mořským pobřežím, které v posledních letech nabývá na popularitě. Zlaté písky jsou synonymem odpočinku za příznivé ceny. Vyrostla zde celá řada moderně vybavených hotelů, zázemí pro turisty je zde skutečně vynikající a obstojí i ve velice náročných kvalitativních měřítkách. Proto stojí za to na dovolenou zamířit právě sem a podniknout i nějaký výlet do vnitrozemí nejenom za památkami, ale i do tradičních bulharských vesnic.

Komfort je důležitý i v oblečení

Na dovolenou je přitom nejlepší zvolit pohodlné dámské oblečení. Dámy, ať už vyrazíte na dovolenou do Chorvatska nebo Bulharska, určitě nechcete trpět v umělých tkaninách, které škrtí, potíte se v nich a jinak velmi hezký výlet mohou změnit v nepříjemný zážitek. Vybrat si na dovolenou příjemná bavlněná trička, to je velice důležité. Užívejte si dovolenou v pohodě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *